Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrban történő endoszkópos...

Orrban történő endoszkópos műtét: injekció mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Az orrban történő endoszkópos műtét előtti "helyi érzéstelenítő injekció" (amit feltételezek hogy az orrba adnak valahova belülre) mennyire fájdalmas?

2022. aug. 31. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Orrbán?
2022. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt. Továbbá műtét előtt érzéstelenítős vattát tesznek fel (nálam 15 percig). A műtét nem a legkellemesebb, de kibírható. Engem nem altattak. Másnap a tampon kivétele, na az sz@r volt. Túl vagy már rajta?
2022. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Még nem vagyok túl rajta.

Nem teljes orrsövény-műtét ebben az esetben, hanem egyfajta korrekcióról van szó.

2022. szept. 10. 05:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem orrpolipokat vettek ki. Először úgy volt, hogy altatásban, aztán a CT alapján úgy döntött az orvos, hogy megoldja helyi érzéstelenítésben. A műtét végén megjegyezte, hogy ne haragudjak, hogy ennyire megkínzott, lehet mégis altatás kellett volna, de nem akart azzal is terhelni. Továbbá egy napos sebészeti beavatkozásról volt szó (reggel befekszel, este hazamész), de már a műtőben közölte, hogy nem fog este hazaengedni. Este belázasodtam, így maradtam még egy napra, szóval az egy napos sebészetből három napos lett. De szerencsére semmi gond nem volt. Jobbulást, kitartást!
2022. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!