Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiúk! Iskola orvosnál mennyire...

Fiúk! Iskola orvosnál mennyire kell levetkőznötök?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz majd idén is, csak kíváncsi vagyok mi a szokás máshol.

2022. szept. 1. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen, megnézik a makkodat is.
2022. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
17:21 butaságot ír, ilyen természetesen sehol sincs.
2022. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Az esetek többségében a pólót kell levenni ahhoz, hogy meghallgassák a szíved -és a tüdőd működését, és megnézzék, hogy nincs-e gerincferdülésed, illetve adott esetben a zoknit, ha megvizsgálják, hogy nem alakult-e ki lúdtalp esetlegesen.


A nadrág, alsónadrág marad! :D

2022. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Hát nálunk nem maradt eddig :D
2022. szept. 1. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk teljesen le kelletett vetkőzni. Még az alsó nadrág sem maradhatott. Sőt a női orvos ellenőrizte, hogy egészséges-e és meg van-e mind két here golyó.
2022. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az 5 ös írta,mert fiúknál a nemi szervek vizsgálata is elő írt.
2022. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Derékig. Alulról.
2022. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lámlám elkezdődött a susu, megjelentek az újabb sulidokis vetkőzős kérdések. Vissza fogjátok még sírni ezeket a szép napokat guys
2022. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
6-os válasz író! Én voltam az 5-ös válaszíró! Nem is értem miért kelletett le pontozni! Pedig igy van! A fiuknál elméletileg a férfi nemi szerv ellenőrzése is alap feltételnek kell lennie. Nálunk, igenis ellenőriztek. Sőt a doktornő kézzel meg is tapogatta / végig simogatta a herezacskót. Ezért nem kell le pontozni! Inkább azért kell le pontozni ha az orvos alapból ki hagyja a férfi nemi szerv ellenőrzését. De akkoris nem a válaszírót kell le pontozni, hanem a felelőtlen iskolai orvost. Mert ez alap orvosi vizsgálat, hogy ellenőrzi a fiuknál a nemi szervet / herezacskót és annak tartalmát.
2022. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, mi volt a vizsgálaton?
2022. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!