Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a feltételei, hogy valaki...

Mik a feltételei, hogy valaki kovid oltás alóli felmentést kapjon ?(többi lent )

Figyelt kérdés

Én olvastam, hogy lehet ilyet. Viszont sehol nem találtam feltételek. Viszont szeretnék menni olyan helyre ahol kötelező a kovid oltás, azonban így van hirdetve "koronavírus elleni védőoltás/ védőoltás alóli mentesség igazolása szükséges"


Ne értsetek félre én nem vagyok oltás ellenes, nekem van több oltásom is. De a kovid oltás ellen ockodom, megnéztem az oltások esetleges mellék hatásait.

És van köztük

- ízületi fájdalom

- vérrög képződés.


Hát én egyiket sem akarom beválalni, megkockáztatni.

21 évesen így is ízületi betegségem van.


Apám pedig kapott egy darab covid védőoltás. És vérőgőt kapott, ami tüdőembóliához vezetett (szerencsére túl élete ). És a mentősök azt mondták, hogy simán lehet a covid oltás miatt.


2022. szept. 7. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Maga a covid is okozza ezeket sokkal nagyobb arányban.
2022. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez nyilván nem indok az oltás alóli felmentésre.



Apád esete simán lehetett véletlen egybeesés is

2022. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy 2021-es cikk erről: [link]
2022. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kaptam halasztást, hogy közben elkaptam a covidot és onnantól fél évet adott az üzemorvos haladéknak. Mindenféle igazolások meg karanténhatározat stb kellett hozzá. Sajnos ha olyan helyen akarsz dolgozni, nincs sok alternatívád. Most pl. csak azért nem kellett felvennem a harmadikat (most telt le a fél év haladékom pár napja), mert közben terhes lettem és tartós táppénzként vagyok lejelentve. De ha így marad minden, már pedig nem fog eltűnni a covid, akkor gyed-ről csak úgy fogok tudni visszamenni ha felveszem a halasztott oltást.
2022. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Mi az oltással a problémád? Ja, mert okozhat ezt-azt.


Elolvastad te valaha, hogy egy szimpla fájdalomcsillapítónak milyen mellékhatásai LEHETNEK?

Mert akkor azt se szedj soha.

2022. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
33 évesen SLE-s vagyok, nem holmi laza ízületi betegség (az IS), elsők között kértem és kaptam az oltást, mert autoimmun betegségem van.
2022. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!