Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Zinnat-tabletta hatásos...

A Zinnat-tabletta hatásos felfázás esetén-is? Mit alkalmazhatnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az orvosom felírta nekem, de ő mindenre ezt írja fel, akármien bajom van...még csontropogásra is..... és sokan mondták,h egyátalán nem használ....én igazából soha nem szedtem be, hnem házipraktikákat akalmaztam, de most nem jön be...cisztám is van és nem tudom mi lenne jó, gyors és nagypon hatásos megoldás a felfázásra....ha valaki tud valamit azt nagyon megköszönném, mind a Zinnatról, mind felfázás esetére. Előre is nagyon köszönöm nektek... :)
2010. szept. 25. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz gyógyszer az, és a javaslatok között szerepel, hogy: "Húgyúti fertőzésekben napi 2-szer 125 mg általában elegendő."

Haszálna még a kellemesen meleg kamillás ülőfürdő.

2010. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Júniusban begyulladt a torkom a háziorvos a Zinnat tablettát irta fel aminek az összes mellékhatása nálam jelentkezett pedig csak két napig 2-szemet vettem be.

Ez az én történetem neked viszont a húgyúti fertözésekre

ajánlanám a Vörösáfonya tablettát neten nézzél utánna.

Az ülöfürdö biztosan jót tesz + napi 2000-3000mg C-vitamin

2010. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!