Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mutet utan fajdalom?

Mutet utan fajdalom?

Figyelt kérdés
4 honapja,volt vakbelmutetem. Laparoszkopos. A kulso hegek, szepek, nem fajnak. Vidzont belul erzem, foleg hidegebb idoben. Szur, feszit! Mondtam az orvosnak, megvonta a vallat, szerinte ez mar nem fajhat. Nem nyugodtam meg! Attol felek, hogy osszenott valamivel? Volt ilyen masnak? Mit csinaljak?

2022. szept. 13. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges hiszen trauma érte azt a szervet. Nekem volt hasonló vesemedencegyulladàsnàl ahol a gyógyszeres kezelés után még hónapokig éreztem. De nem lepődtem meg mert az orvos figyelmeztetett hogy érzékeny lesz ott a terület, mozgásra, hőmérksétletre, stb.

Ha ennyire izgulsz csináltass egy hasi ultrahangot magánba.

2022. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Mar voltam ultrahangon, nem mutatott semmit! Koszonom hogy irtal, kicsit megnyugodtam. Kepzelheted mit ereztem, amikor az orvos vallat vonogatva azt mondta, hogy ez mar nem lehet erzekeny!
2022. szept. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!