Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális, hogy így bánnak az...

Normális, hogy így bánnak az emberrel?

Figyelt kérdés

Leestem a lépcsőn, bevittek a sürgősségire.

Ott nem is volt gond, mert ágyra felfektettek, lábra sem tudtam állni.

Előre is vettek, aztán röntgen és orvos is gyorsan nézett, több törésem lett.

Utána betoltak gipszelni és kiderült, hogy bent tartanak, az egyik lábamat lehet műteni kell azt mondták.

Gipszelés után osztályra feltoltak. Ott mondják nekem, hogy feküdjek át a másik ágyra. Mindkét lábam frissen gipszelve, az egyik kezem szintúgy.

Mikor mondtam hogy nem tudok lábra állni, türelmetlenül ciccegve úgy baszott át kb a másik ágyra..

A labaim alatt volt párna, azt nem tette át. Kértem, hogy ha lehetne, mert fáj és mondta a gipszelő hogy polcolni kell. Erre úgy megrángatva tette alám, azt hittem be..

És kb ilyen volt végig. Másnap az orvos jött megnézni, szinten durván bánt velem. Utána odaköpte hogy na nem műt meg, de ez két hét fekvőgipszben, utána majd látjuk meddig kell így lenni és mire bármit kérdeztem volna ott sem volt.

Egy hetesen engedtek haza, orvos nem látott.. gipszelo jött fel, kaptam teljes gipszet. Ő sem tudott semmit, majd 1 hét múlva kontrollon..

Ez a normális ma? És azért nem egy ragtapasz van rajtam, hanem mindkét lábam fekvőgipszben, a kezem is konyekig gipszelve.

Magánkórházban így fogadnak? Mert ez a semmi tájékoztatás katasztrófa, gondolkodunk hogy magánban keresünk fel orvost a leletekkel.


2022. szept. 21. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem normális, de sajnos ez a mai magyar valóság az egészségügyben.

Jobbulást kívánok!

2022. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak nem normális, csak megszokott. Aki az állami ellátásban maradt az teljesen kiégett, széthajtott, és ott tart, hogy a k.anyját annak is, aki kórházra szorul.

Természetesen ellátnak magánkórházban úgy is, hogy valamit már kezdtek veled. Azért érdemes lenne mielőbb meglépni ezt, a csont akárhogy is áll, elkezd összeforrni.

2022. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ez gáz. Nekem csak anyi volt hogy nem láttak el, azt mondtak nem tört el a kezem, másnap ismerős által bekerültem, persze törés volt, nem is akármilyen sajka és csukló..az 13 hét gipsz kapásból
2022. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ott kezdődött a baj, hogy az osztályon kevés az ápoló, akik feleannyit keresnek kb., mint egy bolti eladó. Ez az egy szál ápoló egymaga próbált átpakolni, hogy tudjon haladni a dolgával. Ilyenkor talán jobb, ha van az embernek kísérője, aki megigazítja a párnát a térde alatt és nem egy túlterhelt, alulfizetett és semmibe sem becsült emberre teszitek ezt a terhet pluszban. Nem jó, hogy így működik, de azt se szeretjük, ha sokba kerül az egészségügy, ahova szinte minden ember tagadja, hogy járna, hiszen ő sosem beteg és 30 éve nem volt betegszabin.

Az orvosok az osztályon minden nap szoktak vizitet tartani. Hol voltál akkor? Vagy úgy elmerültél a távmunkában, családi mobilozásban, hogy észre sem vetted, mi van körülötted? Persze, hogy hazaküldtek. Az orvos magánkórházban sem fog a naptáradhoz igazodni.

2022. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!