Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A pszichiáterem CBD olajat...

A pszichiáterem CBD olajat ajánlott a pszichés problémáimra hátha segít a gyógyszer mellé, de az ára miatt nem szeretném meg nem is biztos hogy nekem beválna. Ugye nem fog emiatt az orvos megharagudni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Csak ajánlotta. Ha nem tudom megvenni, akkor ne vedd. Nem gyógyszer, nem felírta, csak ajánlotta.
2022. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem fog. Ajánlott valami, de te döntöd el akarsz-e vagy tudsz-e élni a lehetőséggel, Doterra Copaiba olaj sokkal jobb amúgy.
2022. okt. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Doterra olajat szajon at kell szedni?
2022. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, bár az sem olcsó. Lehet akár vízzel is meginni, de mindenképpen higítani kell, vagy növényi kapszulába belerakni kókuszolajjal pl., de pontos adagolások neten megtalálhatók. CBD olaj nem tudom mennyi, de ez sem lesz olcsó.
2022. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!