Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen recept nélküli készitmé...

Milyen recept nélküli készitményeket tudtok ajánlani megfázásra/torokgyulladásra?

Figyelt kérdés
Sajnos éppen igy karácson elött jött ki rajtam valami torokfájós-hőemelkedéses-fejfájós nyavaja, de pechemre az orvosom már szabadságon van, igy nem tudom pontosan hogy mi a bajom és receptköteles gyógyszereket sem tudok feliratni magamnak. Van nektek valami tapasztalatotok, hogy a vény nélküli készitmények közül melyik a leghatásosabb ezekre a problémákra? Segítségeteket előre is köszönöm és mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.
2008. dec. 23. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Inhalálás kamilla teával, naponta 4-5 alkalommal, ill. C vitamin napi 1000 mg, ez napi négy részre osztva. Mielőbbi gyógyulást!
2008. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A neocitrán nekem nagyon jót szokott tenni és izlik is.Arra figyelj hha ilyet iszol nemkell mellé láz vagy fájdalomcsillapítót is szedni,mert mindkettő van benne.Jobbulást kivánok:-)
2008. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DR.Theiss:Lándzsás útifű szirup,kamilla teás gőzölés
2008. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
strepsils, nurofen
2008. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2008. dec. 24. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nem enyhült menj el egy másik orvoshoz, nekem is karácsony előtt jött ki egy ehez hasonló és elég súlyos lett, ne várd ki mint én!
2008. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!