Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1 napos műtetnél ha befekszem...

1 napos műtetnél ha befekszem a kórházba nyílván kapok egy szekrényt. Elvisznek műtétre akkor a bezárt szekrényem kulcsát hpva tegyem? Ugyanúgy őrizetlenül marad. Ezt hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ánuszba szokták felhelyezni.
2022. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az sem biztos, hogy zárható a szekrény. Maximum a nővérpultnál tudod hagyni.
2022. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél magaddal értéket és a probléma megoldva. A használt ruhákra esélyes, hogy senkinek nincs szüksége
2022. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor anyám feküdt a sebészeten, ott volt a szobákban számzáras széf.

Amúgy igen, bankkártyát, ékszereket hagyd otthon és csak annyi pénz legyen nálad ami feltétlenül szükséges (pl.taxira hazafelé).

2022. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A telefonom az érdekes!

Pénz nem lesz nálam, csak az irataim, keksz, wc papír, fogkefe, váltás ruha, törölköző, telefon.

2022. okt. 8. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána az adott kórházban
2022. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Engem nyáron műtöttek. Először úgy volt, hogy egy napos műtét lesz. Nem kaptam szekrényt, az ágyra is terítettek egy lepedőt, úgy fekhettem rá. Kaptam egy hálóinget, le kellett vetkőznöm alsónadrágra és fel kellett vennem. A ruháimat és a táskámat az ágy végébe kellett raknom. Az orvos műtét előtt kérte, hogy azért úgy készüljek, lehet maradnom kell. Én a telefont a táskába tettem. Bankkártyát, pénzt direkt nem vittem,. Négy ágyas szoba volt, de egyedül voltam. A műtét közben közölte az orvos, hogy maradnom kell éjszakára is (aztán mivel belázasodtam, így még egy éjszakára), így a műtét után kaptam csak szekrényt. De zárja nem volt. A társalgóban voltak számzáras széfek.
2022. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6: hát az lesz, csak tudakolózok.

7: aztán úgy vittek műteni hogy az ágy végében volt a cuccod?

2022. okt. 9. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
#7 vagyok. Igen, ott maradt mindenem az ágyon. Egy tolószékkel jöttek èrtem, abba kellett beleülnöm. Egy zöld takaröval letakartak, úgy vittek a műtőbe. Csak a papucs és az alsónadrág volt nálam. Na meg a maszk. A műtétig viselnem kellett, a műtőben vehettem le. Pedig teszteltek covidra. De szerencsére nem tűnt el semmi, mondjuk nem is volt nagy mozgás az osztályon.
2022. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De a tudakozódásodebben q formában teljesen értelmetlen. Hol mutenek? Miskolcon, Szegeden, Egerben? Talán lenne valaki, aki épp abban a kórházban esett át műtéten a közelmúltban
2022. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!