Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 156 mg/dl = 8.658 mmol/l...

156 mg/dl = 8.658 mmol/l reggeli evés után nagy vercukorszintnek számít? 1-2 korty kávét is ittam 1 kiskanál cukorral. Nem aludtam jól nem tudom mennyit szamit és ideges is voltam.

Figyelt kérdés
156 mg/dl = 8.658 mmol/l vercukorszint

#cukorszint #156 mg/dl = 8.658 mmol/l
2022. okt. 10. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék??? Nem vagy hipochonder?

Az már nagyon meredek, ha az étkezésed űrmértékben adod meg, és eszedbe sem jut, hogy mit ettél, és mikor mérted a vércukor szintet, mert nagyon nem mindegy.

2022. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy reggelizés után mértem meg de csak véletlenszerűen mert mérte magának egy barátnőm és ki akartam én is probálni
2022. okt. 10. 16:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Hipochonder talán egy kicsit az vagyok de megrémültem mert a barátnőm nagyon megijesztett ,őm meleg szendvicset (egy szelet kenyérből)reggeliztem sajttal, szalamival... és valami édes szosszal majd kávéztam egy nagyon keveset amit emlitettem fentebb
2022. okt. 10. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Ok. A 156 mg/dl hogy jött ki? Beleköpted a kaját, vagy ez volt a kávé, tudod mennyi a milligramm?

Ha csak egy kávét ittál, irány a háziorvos.

2022. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te csusagolsz ,én szépen beszéltem, azért kösz
2022. okt. 10. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az a csusagolás?

Én egy rossz szót sem mondtam, érdeklődöm, hogy mit ettél, különösképp, hogy nem derült ki hogy miből.

2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom le írni mindnek külön a tápérékét és a cukor tartalmát ,már beszeltem az egyik doki ismerosunkel és mondta hogy egyáltalán nem sok csak figyeljek oda az etkezesre és a testmozgasra,azért köszi hogy megprobaltal megijeszteni és kötekedni, ha másnak is lenne róla véleménye írja meg nyugodtan ,kíváncsi vagyok
2022. okt. 10. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem akart megijeszteni kötekedni.

Rosszul tetted fel a kérdést! Nyilván nem értesz hozzá, ezért nem is értem, hogy miért mérted, vagy mit akarsz ebből kihozni. Háziorvos ad beutalót, ha ezt közvetlenül evés után mérted (nem így kell), akkor magas, érdemes kivizsgáltatni.

2022. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Talán mert kíváncsi voltam?
2022. okt. 10. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Az étkezés utáni másfél órás mérés diétás étkezésnél releváns. Egyébként csak egy szám.
2022. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!