Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem írnak fel esemény utáni...

Nem írnak fel esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A párommal október végén történt balesetünk,kiszakadt a gumi.Még nem állunk készen a gyermekvállalásra,ezért kaptam 48 órás tabit.Már ezután okos ötlet lett volna a fogamzásgátló szedése,viszont nem hittem volna hogy ugyanez meg fog történni.Szintén szükségem lenne egyre,de a doki nem tud felírni,mivel túl kevés idő telne el a két gyógyszer között.Ez normális?

2022. nov. 2. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez normálois, tekintve hogy ez a tabi nem cukorka...

Az nem normális, hogy képtelenek vagytok normálisan védekezni...

2022. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést nem október,hanem szeptember végén..
2022. nov. 2. 07:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy menstruációs cikluson belül nem szedhető 1-nél többször. Ha most sikerült, akkor vagy szülsz, vagy abortuszra mész.

Amúgy 11 éve használunk gumit, sosem szakadt el. Ideje megtanulnotok helyesen használni, vagy más módszer után nézni.

2022. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
November 2 van, 3 naponta nem írhatnak fel esemény utánit, amit max. évente 2x szabadna bevenni. Nem beszélve arról, hogy szerintem a legtöbb nő életében 2x nem veszi be, hanem megtanul védekezni.
2022. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyógyszernél megvan, hogy mennyi időközönként írható fel. Lehet ennek legalább 2 hónap. Ezt sajnos csak ő látja a rendszerben.
2022. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó egésséget a kicsinek!
2022. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
5, nincs ezekre ilyen előírás, sőt, a betegtájékoztatókban le van írva, mire számíts, ha egy cikluson belül többször kell bevenni. Sajnos...
2022. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esemeny utani sajnos hatalmas lorugasnyi hormon a szervezetnek, egy tabletta utan is honapokig telhet, mire visszaall a ciklus es a hormonhaztartasod. Gondolj bele, egy honapnyi fogamzasgatlot tartalmaz, evente maximum 2x ajanlatos bevenni, sajnos realis, hogy az orvos most nem irja fel. A mostani baleset a ciklusod hanyadik napjan tortent, illetve pontosan mi tortent?
2022. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Szomorú hogy egy hónapon belül kettő ilyen “baleset” is megesik, kicsit jobban kéne vigyázni..

Mi úgy védekeztünk, hogy megszakítással tehát kb sehogy, meg se lett belőle baleset vagy gyerek 4 éven keresztül, mikor meg már akartuk akkor lett.

De az hogy gumival így nem védekezni elég gáz. Már nem sertésből.

Akkor térj át foggátlóra.

Az orvos pedig nem fogja kockáztatni az egészséged meg az ő munkáját azzal hogy hetente dobálja kifelé a lónyugtatókat…

Most a legjobb, ha imátkozol, aztán meg tessék jobban odafigyelni a dolgokra.

Sok sikert.

2022. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mint említettem,nem október végén,hanem 1 hónapja,tehát szeptember végén vettem be a gyógyszert.A kérdésnél elírtam
2022. nov. 2. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!