Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaphatok valamilyen kártérítés...

Kaphatok valamilyen kártérítést/díjmentes kezelést, vagy törődjek bele a rossz kezelés eredményébe?

Figyelt kérdés

A kezemen voltak futószemölcsök, amelyeket fagyasztásos módszerrel távolítottak el egy magánrendelésen. Azt mondták, hogy 2-3 hét a gyógyulási idő.

Igen ám, csakhogy ez 6 hete volt. A kezemen pedig a fagyasztás helyén továbbra is ott van a ronda sötét heges felület, és nekem úgy tűnik, hogy ez már maradandó.

Felhívtam az orvost, hogy most mit lehet tenni, de ők azt mondják, hogy ha bemegyek, akkor nekem még fizetnem kell konzultációs díjat.


Értitek? Nem gyógyult meg a bőröm, ocsmány, sötét heges felület maradt helyette jól látható helyen, és akkor még fizessek konzultációs díjat, hogy egyáltalán ránézzenek - csak mert ők valami rosszul csinálhattak. És ki tudja, hogy egyáltalán gyógyítható-e. Ha pedig igen, akkor meg azért is mennyi pénzt akarnak majd rólam lenyúzni.


Ti mit tennétek? Iszonyatosan idegesít a dolog. Idegesít, hogy eltorzították a bőrömet, idegesít, hogy ezért egy csomó pénzt fizettem, és idegesít, hogy még további pénzeket is el akarnának kérni. De a legjobban az idegesít, hogy nem tudom, tehetek-e valamit ez ellen.



2022. nov. 2. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konzultálj betegjogi képviselővel.
2022. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell előre besz@rni, apámnak anno ugyanezt mondták, de 1 hónap után is ugyanolyan volt, több hónap volt, mire teljesen elműlt neki és szép lett. Magánban meg mindenért fizetni kell, egyelőre szó sincs műhibáról.
2022. nov. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát apukádnak is folyékony nitrogénnel kezelték a bőrét? Tehát létezik, hogy másfél hónap alatt nem gyógyul be, de majd 3-4-5 hónap múlva igen?

A korrekt minimum az lenne, ha akkor ezt megmondanák telefonba is, díjmentesen. Mert ugye eredetileg 2-3 hétről volt szó.

De ma felveszem velük újra a kapcsolatot, majd meglátjuk mi lesz.

2022. nov. 3. 06:17
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy egyelőre nem műhiba, nem egy orvosi baklövés,de nem tudom kizárni sem. Írj nekik email-t, részletesen írd le a problémádat, legyen írásos nyoma. Szerepeljen benne, hogy panaszod van, esetleg nézd meg a honlapon a panaszkezelési vagy ha van vitarendezési szabályokat.
2022. nov. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!