Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül kiszedetni az...

Mennyibe kerül kiszedetni az idegeket a fogamból?

Figyelt kérdés
Nem gyökérkezelésre gondolok, hanem pár hónapja kihúztam saját magamnak az egyik fogamat(azért nem mentem fogorvoshoz, mert rettegek tőle), és benne maradtak az idegek. Tudom hogy nem lehet konkrét árat mondani, mert mindegyik más árban dolgozik. De úgy még is mennyire számítsak. Illetve olyat, hogy menjek el a körzeti orvosomhoz, senki ne írjon, mert borzasztó a körzeri fogorvosom.

2022. nov. 10. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót panoráma röntgenre és szájsebészetre. Ha gyökér maradt benn, azt a sima fogorvos nem szokta tudni kiszedni.
2022. nov. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedd ki magadnak. Az ingyen van.
2022. nov. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szájsebészeti megoldást igényel. Magánban 60ezer kb., de elmehetsz körzetedbe tartozó szájsebészetre, az ingyen van.
2022. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!