Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Magyar Orvosi/Egészségügyi...

A Magyar Orvosi/Egészségügyi Szakdolgozói Kamara miért nem pereli be rágalmazásért ezt az „egészségügyi szakmenedzser” „urat”?

Figyelt kérdés

A „szakmenedzser” mindenhol (internet, újság, televízó) a Fidesz propagandáját tolja, dicsőíti, miközben az orvosokat és a nővéreket gyalázza, hogy nem műtenek, nem csinálnak semmit, nem látják el a betegeket stb.


Egyszer ellátogathatna egy


háziorvosi rendelőbe (nem, a praxisközösség nem old meg semmit – akkora a forgalom, hogy csoda, hogy nem bolondulnak bele),


egy szakrendelőbe (ezek áttevése a megyei kórházakba nem old meg semmit – szintén özönlenek a betegek minden egyes nap),


egy kórházba (ahol láthatná, hogy bizony éjjal-nappal műtenek (ha van még orvos) – pedig ő nagyon szereti hangoztatni, hogy aki eddig heti 20-30 műtétet csinált, az most egyet (sem)).



Meddig és miért tűrik ezt a folyamatos becsmérlést az orvosok, a nővérek, az ápolók, az asszistensek?


2022. nov. 15. 08:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*éjjel-nappal
2022. nov. 15. 08:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, én dolgoztam háziorvosi rendelőben is, aztán visszahúztam a traumára, mert hiányzott az élet. Múlt héten levittem anyós szakorvosi javaslatát, reggel fél kilenckor üres volt a váró.

Össze sem lehet hasonlítani a mai forgalmat akár csak 5-10 évvel korábbival.

2022. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!