Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Évtizedekig autóbusz vezetőkén...

Évtizedekig autóbusz vezetőként dolgoztam, nyugdíjas lettem és a, jogosítványomat már csak a A-B kategóriára kértem. Most lenne D kategóriás állás lehetőségem, ezt ha jelzem a házi orvosomnak akkor megadja?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt vele kellene megbeszélned, nem velünk. De szerintem mivel valaki vagy alkalmas egészségileg a vezetésre, vagy nem, ezért ha vezethetsz autót és amúgy megvan a jogsid buszra (csak az eü-je járt le annak), akkor elvileg buszra is alkalmas kell legyél, merthát az egészségi állapot, ami a vezetéshez kell, az egy és ugyanaz a dolog.


Én elmennék és megbeszélném Vele.

Egy tutibiztos: mi, önkéntes válaszolók nem vagyunk ebben a kérdésben kompetensek, azaz az, hogy MI mit gondolunk erről, az a kérdés szempontjából és így a te szempontodból teljességgel irreleváns, azaz semmit nem számít, egyáltalán nem érdekes. (meg amúgy sem gondolhatunk semmit, nincs jogunk semmit sem gondolni, mert nem ismerünk téged és a világon semmit nem tudunk Rólad.)

2022. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jogosítványod nem jár le, csak az orvosi alkalmassági. Legrosszabb esetben csináltatsz egy 102-est.
2022. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!