Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A 13. kerületben a Révész...

A 13. kerületben a Révész utcai az egyetlen felnőtt orvosi ügyelet?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs bajom, így csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogyha bármikor lenne (új vagyok még a kerületben), akkor szeretnék olyan helyre jutni, ahol valóban el is látják az embert, nem csak megalázzák, vagy elhajtják (sajnos van nekem is ilyen tapasztalatom máshonnan).


Megértem a frusztráltságukat és fáradtságukat, a kereskedelemben én is emberek bajainak a megoldásával foglalkozom napi 12 órában, de értelemszerűen a betegek sem hobbiból járnak orvoshoz - én speciel már csak akkor, amikor a meghalás szélén állok.


2022. dec. 10. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Honvéd sürgősségit is ajánlották, de mondták, hogy ott rengetegen vannak, órákig tartó várakozásra kell számítani.
2022. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kerületenként átlagosan egy ügyelet üzemel, így nem hiszem, hogy lenne másik. Laktam Angyalföldön én is, és nem emlékszem másikra.
2022. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!