Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha jól tudom Mixtura pectorali...

Ha jól tudom Mixtura pectoralis alkoholos köptető csak receptre kapható. Hasonló jó cucc házilag készíthető, vagy van valami, ami recept nélkül vehető?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 07:17
 1/4 Drom válasza:
Jutavit-Lándzsás utifű szirup 300 ml. egszsegplaza.hu. Én ezt iszom, mert a Mixtura tényleg csak receptre kapható. Hatásos és finom. A Mixtura is finom.
2022. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Lándzsás utifű szirupot ismerem, de egyáéltalán nem olyan hatásos, nagyságrendi a különbség. Miért nem adják recept nélkül? Valami baja lehet tőle az emberenek, avgy mi? Olyan gáz, hogyha hétvégén kéne köptető, mire eljutsz orvoshoz, felírja, kiváltod, már valószínűleg nem is kell.
2022. dec. 13. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az acetilcisztein, karbocisztein, ambroxol, stb. vény nélkül kaphatóak. A gyógyszerész segít választani.
2022. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagymatea:

[link]

Hagymaszirup:

[link]

2022. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!