Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány éves korig lehet a házi...

Hány éves korig lehet a házi gyermekorvosnál maradni? Mikor kell felnőtt háziorvost választani?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 18, de pl. én emlékeim szerint még 19-20 évesen is néha hozzá mentem, főleg, amikor a még kiskorú húgommal sikeresen együtt betegedtünk le, akkor bementünk együtt, és sose mondta, hogy én húzzak el, mert már túl idős vagyok. :)
2023. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én 22 éves vagyok, még mindig gyermekorvoshoz járok. Nekem azt mondta, hogy amíg nappalis egyetemista vagyok és/vagy nem kell nekem táppénzt írnia, addig mehetek, viszont ha táppénzre lenne szükségem, akkor váltanom kell, ugyanis ő nem tud ugye írni.
2023. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
19. születésnapodig járhatsz a gyermekorvoshoz.
2023. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En az ellenkező vagyok, annyira rossz volt a haziorvosunk hogy már 16 evesen is felnőtt haziorvoshoz jártam 😂 (orvos szülők, könnyű volt megoldani😅) de jól írjak a többiek, ha évente 1x mesz el mondjuk mert jó az immunrendszerét is jó a gyerek orvos
2023. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!