Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi szükség, (mit csinálnak...

Mi szükség, (mit csinálnak vele) orvosi ellátásra ilyenkor ha semmi fizikai baja nem esett?

Figyelt kérdés

olvastam egy cikket, hogy egy férfi leakart ugrani, valami felüljáróról

de időben visszahúzták szerencsére, és utána átadták a mentősöknek.


2023. jan. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviszik a pszichiátriára, mivel mentális problémája van.
2023. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fizikai baja nem esett, de mentális problémája van és azért az nem normális, ha valaki ilyet csinál még akkor is, ha végül nem ugrik le. Beviszik pszichiátriára és kap gyógyszereket, aztán elbeszélgetnek vele pszichómókusok, de nem egy élmény az ám.
2023. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre is gondoltam, de egy felnőtt önálló középkorú férfiről volt szó, és így is személyesen berángatják? nekem ez volt a furcsa, nem lenne elég egy határidős beutalót adniuk, és ha nem tartja be a határidőt akkor már tényleg berángadhatják? vagy csak azért kellett a tett helyszínről az ominózus történések után egyből berángatniuk, hogy úgy tűnjön mintha dolgoznának a mentősök, és ne feleslegesen mentek volna ki?!
2023. jan. 5. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Megy a zárt osztályra . Önveszélyes , így azonnal el kell kezdeni a kezelését. Ez nem olyan, mint egy tüdőrák, hogy lehet vele várni 1-2 hetet, hogy elkezdődjön a kezelés . A pszichiátriai betegségek nagyon mások , mint az organikus betegségek. Nem lehet várni semmit sem.
2023. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
#3:nem. Ez a protokoll. Ép eszű ember ilyet nem csinál, plusz majd ki is fizetheti a kivonulási díjakat.
2023. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!