Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB befizetésekor (sárga...

TB befizetésekor (sárga csekk) a közlemény részre mit kell írni?

Figyelt kérdés
Be szeretném fizetni a betegbiztosításomat. Tegnap kaptam meg a levelet a csekekkel, és abban írták, hogy az adóazonosítót fel kell tüntetni. A csekk közlemény részére oda írhatom? Az adott hónapot is oda kell írni amire vonatkozik: pl "decemberi hónap"? Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. jan. 11. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak az adó azonosítót kell odaírni, a hónap szerintem rajta van a csekken, de azt is odaírhatod. Pl: 2023. január havi


Úgy emlékszem 1 évi csekket küldtek és rajta volt, hogy 12/1, és így sorban

2023. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2023. jan. 11. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Én azt szoktam odaírni: "szexuális szolgáltatásokért"
2023. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A NAV-os eü.szolg.járulék csekkre csak az összeget kell ráírni már amit be akarsz fizetni, az adóazonosító jeled már rá van nyomtatva asszem a b efizető azonosítóhoz (mást nem kell rá írni arra már mint az összeg betűvel,számmal)
2023. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszolónak köszönöm! :)
2023. jan. 12. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy csekken többet is befizethezst-mindegy a sorszám.
2023. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2023. febr. 1. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!