Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik sürgősségire menjek...

Melyik sürgősségire menjek Budapesten?

Figyelt kérdés

Lakcím szerint Veszprém megyei vagyok,de pár honapja Budapesten élek.

Eléggé kijött a köldöksérvem,fáj az egész alhasam,izzadok,ver a viz,nem vagyok túl jól,szóval mindenképpen örülnék ha megnézné valaki,mert nem múlik a fájdalom.

A János kórházban jártam már többször,esetleg fogadnak ott ?

Vagy hol néznének meg holnap reggel?

Köszönöm a segítséget!



2023. jan. 15. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi estben nem számít a lakcím. A legközelebbibe.
2023. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ez sürgősnek számít ?

Nem fognak elküldeni,hogy menjek a veszprémi kórházba másnap?

Sajnos elég sok negatív tapasztalatom van az egészségüggyel…

De nagyon erős szuro fájdalmam van,ezt csak sürgősnek veszik

2023. jan. 15. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem az én tisztem megítélni, és innen nem is tudnám.
2023. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez nem sürgősségi eset. A sürgősségi eset az hirtelen fellépő, veszélyeztető állapot. Ilyenekkel inkább ügyeletre szoktak menni, de a sürgősségire felesleges, mert egyrészt ha nem küldenek el, akkor marha sokat kell várni a triage miatt.
2023. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es mondja: ezzel a háziorvosi ügyeletet kell felkeresni.
2023. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hanyatt feküdnék, megpróbálnék ellazulni és finoman visszamasszírozni a kitüremkedett sérvtartalmat. Ha bent van, már nem fáj. Esetleg bő folyadék ivása segíthet, de csak fokozatosan!

Egy sérvvel meg lehet tanulni együtt élni. Szuper sérvkötőket lehet kapni, bár nekem csak lágyéksérvvel van sok tapasztalatom. A sérvtartalom bármikori visszatételét meg kell tanulni. Nekem csak akkor volt - az elején - fájdalmam, amikor még nem tudtam, hogy mitől van a fájdalom. Amint rájöttem és visszamaszíroztam a sérvtartalmat, megszűnt a fájdalom, diszkomfort érzés. Sérvkötő - sérvkapura szabott párnázattal - sokat segít. Az meg idegesítő volt (2db/10) év, hogy nem akart a sérvtartalom előjönni. Ekkor ugráltam, masszíroztam a helyét, folyadékot ittam, és pár perc alatt megoldódott. Az embernek ualkodnia kell tudni a sérve felett.

2023. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!