Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen lassan gyógyul ?

Ilyen lassan gyógyul ?

Figyelt kérdés

Létezik,hogy három hónap eltelt, és még mindig nem gyógyult meg a középfülgyulladásom ? Szédüléssel kezdődött három hónappal ezelőtt,voltam mr vizsgálaton vérvételen stb. középfülgyulladást állapítottak meg.

Mondta a doki,hogy lassan gyógyul,de ennyire ? Nem fáj csak nagyon ritkán okoz kis kellemetlenséget,de az időnként visszatérő szédülés zavaró,főleg mivel gyakran kell volán mögé ülnöm.

Volt már valakinek hasonló fül problémája,ami ennyire lassan gyógyult?



#középfülgyulladás,gyógyulási idő
2023. jan. 27. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem gyógyulhat lassan, menj vissza. Lehet, hogy nem is az a bajod.
2023. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg vizsgálaton voltam és egyedül ez lett megállapítva.Középfülgyulladás. Nem állandó ez a szédülés de hetente egyszer általában elő jön.
2023. jan. 27. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Más tünet nincs? Önmagában a szédülés nem középfülgyulladás. Milyen rengeteg vizsgálaton voltál?
2023. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fül orr gégészeten, neurológián, nyaki ultrahangon, röntgenen,koponya mr vizsgálaton, ezt megelőzően pedig nagylabor volt. A koponya mr vizsgálat ki mutatta hogy ott van a probléma a fülemben, ahol ugye az egyensúlyért felelős dolgok vannak.
2023. jan. 27. 12:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Más tünetem csak annyi, hogy alapvetően fülfájós voltam mindig is, és volt egy nagyon erős influenza szerű betegségem, rá egy hónapra jött ez a szédülés. A lz orvos azt mondta valószínűleg annak az influenzás betegségnek a szövődménye, rá húzódott a fülemre emiatt lett közelépfülgyulladásom. Néha még fájdogál a fülem de nagyon ritkán. Inkább ez a vissza - vissza térő enyhe szédülés am8 zavar.
2023. jan. 27. 13:00
 6/6 KareszKiss ***** válasza:
Ha még fennáll a középfülgyulladás esetleg még ez a szédülés ami nekem is van ez nem nagyon akar múlni lehetséges hogy valami idült gyulladás még van esetleg nem kellene nem kell arra még antibiotikumot szedni? Nekem egy hónapja kezdődött a gyulladás már elmúlt melyik hideg folyadék néha még szivárog a fülemből a szédülés egyensúly zavar az megvan és a hallásom természetesen még nem jött vissza valószínű hogy a dobhártyának míg be kell gyógyulnia egy fehér zajt hallok a fülemben egy folyamatos zúgást hol erősebb hol gyengébb hol ciripel egy picit más nincs nincs nincs nincs
ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!