Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek melyik a legjobb ?

Szerintetek melyik a legjobb ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Szputnyik V
Vaxzervia (Astra Zeneca)
Johnson & Johnson
Comirnaty (Pfizer/BioNTech)
Moderna (Moderna)
Egyik sem
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok beoltva, talán jobb is 🤔
2023. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy pl az jobb?
2023. febr. 7. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-esnek, én is megbántam. Azóta áll fenn az alvászavarom.
2023. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én Sputnyikot kaptam 2-őt. 26 éves vagyok.


Nekem nincs semmi bajom. (Csak a bulizás miatt adattam be amúgy nem érdekelt volna) Én is kicsit bánom hogy beadattam de nem fogok többet.

Remélem így is maradok.

2023. febr. 7. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok beoltva. Közvetlen barátaim, ismerőseim körében okozott egészségügyi gondokat az oltás, amit sajnos én (főleg így, krónikus betegséggel élve) nem vállalok be. Kétszer voltam covidos és gyógyszer nélkül legyőztem oltatlanul is. Persze én megértem azokat, akik beoltatják magukat, megértem miért teszik (attól függetlenül, hogy én az ellenkezőkét gondolom), szerintem ez mindenkinek a saját döntése kellene legyen (ezért nem értettem egyet a sok oltáshoz kötött szabályozással).
2023. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek...2 szputnyik után nekem a 3. Pfizer tette be a kiskaput. Én vagyok az alvászavaros.
2023. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor jobb is hogy nem folytattam az oltást! Sajnálom.

Voltál vele orvosnál? Mit mondtak?

Milyen alvászavarod van?

2023. febr. 7. 10:04
 8/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok amikor volt az oltás, akkor nem oltattam be magam, mert sok rossz mellékhatást hallottam, szerintem jól döntöttem.
2023. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14 hónapja küzdök az alvászavarral, persze, hogy kivizsgáltak, mára már hatalmas szorongásom lett ettől. Tényleg jól döntöttél anno, hogy nem vetted fel a 3.oltást.
2023. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Olyan mindegy, melyiket adatja be az ember, mivel egy kéz alatt futnak. A covid meg átverés volt, ideje lenne felfogni, hogy mi is zajlik a világban. A következő évek lezajlását is lehet tudni, pl hamarosan lesz mégegy mesterséges pandémia. Akinek van egy csöpp esze, nem oltatja be magát.


[link]

2023. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!