Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT-ben nem lehet beállítani...

EESZT-ben nem lehet beállítani, hogy jelezze ha felkerült új dokumentum?

Figyelt kérdés

1 hetet mondtak az eredményre, már eltelt 10 nap még semmi, próbáltam telefonálni... "várjak"

Laptopról szoktam belépni. Mobil alkalmazásban, ha letölteném nem lehet valamit beállítani, hogy jelezzen, ha kerül fel új eredmény? mint amikor e-mail érkezik?

Elég fontos eredmény, és megőrülök ebbe a várakozásba, mindig nézem, de ha tudnám h jelezne, ha fent van nem nézegetném 5 percenként....


2023. febr. 7. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen a tudomásom szerint.
2023. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De, nekem így van beállítva, és jelzi is. Minden alkalommal küld róla e-mailt.

Ne telefonálgass, hanem lépj be a fiókodba PC-ről, és állítsd be magadnak, én is így tettem.

2023. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Olyat lehet beállítani, hogy emailt küld, ha esemény történik. Az email pedig csilingel a telefonodon, ahogy szokott.

2. fül Önrendelkezés, azon belül a 4. fül Értesítések beállítása. Megadhatod az email címet és te mondod meg, hogy miről szeretnél értesítést. Recept felírás, beutaló, betegdokumentum.

2023. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 ez volt a kérdés hogy van-e ilyen lehetőség és HOGY kell beállítani ha tudnám nem beállítottam volna? -.-

#3 Köszönöm szépen a segítséget :)

és azt nem tudod esetleg hogy 2 EESZT fiókhoz is megtudom-e adni ugyanazt az e-mail címet?

mert Anyukám nem tudja használni, az övét is én szoktam nézni és nem lenne hátrány, ha azt is jelezné nekem

2023. febr. 7. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel azt jelzi, hogy változtatható az email cím, (alapból az jelenik meg, amit a Kormányablaknál megadtál), feltételezem, hogy igen, olyan email címet adsz meg, amilyet szeretnél. Én annak idején úgy csináltam, hogy anyu emailjei át voltak irányítva az én email címemre, és rögtön láttam azokat is. Az is egy megoldás.
2023. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt alapból semmilyen e-mail cím benne, de sikerült.

Köszönöm szépen :)

2023. febr. 7. 15:45
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, de csak új dokumentum feltöltését jelzi email-ben, ha módosítanak, vagy kiegészítik, azt nem.
2023. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem gond, az nekem tökéletes :)

Nekem még sosem módosítottak, egészítettek ki

2023. febr. 7. 17:26
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az önrendelkezésnél lehet beállítani, eeszt.gov.hu oldalon.
2023. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült már, Köszi
2023. febr. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!