Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műteni fognak és rettenetesen...

Műteni fognak és rettenetesen félek a kórháztól?

Figyelt kérdés

Volt már 2 komolyabb műtétem és rossz emlékeim vannak velül. Epe eltávolító műtétem lesz. Rettegek a műtőtől és az ébredéstől.

Mivel nyugtassam magam?

22/L



2023. febr. 9. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána sokkal jobb lesz, megér pár napos lábadozást, nem lesz semmi baj, minden flottul fog menni, ma már azt hallom sokaktól, hogy fájdalmak is alig vannak műtét után.
2023. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Korhazba senki se orommel megy. Kitartast kivanok! ha nagyon el vagy szomorodva es maganyos vagy, gyere fel ide, majd felviditunk!
2023. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jelezd az orvosnak és ápolóknak. Műtét előtt mindenki kaphat nyugtatót. Toltam már ki be betegek a műtőből, hidd el semmire nem fogsz emlékezni és roppant vicces az ébredés első fázisa műtét után :D. Az első nap de ezt már te is tudod, szar lesz de fájdalom csillapítót meg úgy is kapsz majd. Második naptól meg már minden sokkal jobb lesz már.

De mi volt az ami benned mély nyomott hagyott?

2023. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok, vannak még jó emberek! Köszönöm a kedvességeteket és a bátorítást.

Azért félek mert ébredés után mindig voltak fájdalmaim…

2023. febr. 9. 09:49
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
38%

"Azért félek mert ébredés után mindig voltak fájdalmaim…"

Én 26 éve fájdalmakkal élek. Olyan fájdalmakkal, amiket még az ellenségeimnek se kívánnék, ha lennének olyanok. És akkor mi van? Ami nem öl meg, az megerősít.

2023. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
De te minden nap megéled, mond azt hogy bizonyos szinten nem szoktál hozzá? Így neked eleve magasabb a fájdalom küszöböd ami ráadásul eltéső minden embernél. Őt inkább pszichésen viseli meg a dolog, mert teljesen logikus hogy az ember fél a fájdalomtól. Ősidők óta belénk van írva,hogy a fájdalom bajt jelez a szervezetnek.
2023. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kiengedtek,minden oke?
2023. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Mi újság feléd kedves kérdező?
2023. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 hét múlva műtenek 🥹
2023. márc. 28. 09:46
 10/10 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Milyen műtéted lesz?
2023. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!