Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire kellemetlen az...

Mennyire kellemetlen az urulógia első alkalomkor, és kell-e aggódnom kis kemény valamik miatt a péniszemen?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek urulógiára (nőihez), és még éltemben nem voltam, és kicsit aggódom miatta. Még pár hónapja megjelent még egy ilyen kis göb szerűség a péniszemen, ami akkor még fájt, de mára csak ott van, de kicsit zavar kellemetlen nekem emiatt a szexuális életem is kicsit lankadt(nem fertőzés szerintem mert arra nem lett volna precedens) És van egy másik is a másik oldalon de az már évek óta, de az sosem fájt/gyulladt be. Olvastam hogy ez lehet a nyirokcsomó miatt is, meg egyéb csip-csup dolog miatt, de a fő kérdésem mennyire kellemetlen/mennyire orvosolható egy ilyen probléma?

2023. febr. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ott nincsen nyirok csomó .
2023. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam urológián. A zacskómban volt valami elváltozás. Nagyon féltem. Már csak azért is mert le kell tolni a gatyát egy idegen előtt. Bementem, lefeküdtem, a doki megfogta a zacsit és kész voltunk. 1,5 másodperc volt a vizsgálat és megállapította, hogy viszér, amit később az ultrahang is igazolt.
2023. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Pedig írták hogy elvileg az is lehet, szóval nem tudom.
2023. febr. 11. 18:09
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Tudod az a kellemetlen része a sztorinak, hogy ez a fitymán/fitymában van nem a makkon, és merevedés nélkül elég nehéz kitapintani, bár egy doki biztos nem 1-2 ilyesmit látott már, de akkor is kellemetlen kissé. De örülök, hogy neked nem volt akkor olyan vészesen kellemetlen a szituáció.
2023. febr. 11. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem maszek lágyrészi ultrahangra. A zacskómat kellett emiatt a probléma miatt ultrahangozni. Felfeküdtem az ágyra, kiraktam amit kikellett, a doki felkészűlt és úgy kezte, hogy megfogta a farkam és hátrahúgza a bőrt. Megnézte a makkot. Ő a szakember, de én nem értettem, hogy ez miért kell a here ultrahanghoz. Utána a zacsit ultrahangozta egy 15 -20 percig. Később kiderűlt, hogy anyira ért a munkájához, hogy ha én csináltam volna akkor hitelesebb diagnózist kaptam volna. :)
2023. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!