Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van működő oltópont Nógrád...

Van működő oltópont Nógrád megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségért fordulok hozzátok.

Édesanyám egészségügyi dolgozó volt, de mivel nem vette fel a Covid oltást, el kellett hagynia a pályát.Elhelyezkedett más munkakörben, ahol sajnos nem érzi jól magát, nem az ő világa. Szeretne újra egészségügyben dolgozni, viszont kötelezik őt az oltás felvételére. Van működő oltópont Nógrád megyében? Érdeklődtem több helyen, telefonáltunk, e-maileket írtam.. Választ sehol sem kaptam. Kérlek Benneteket, ha tudjátok, hol lehet felvenni az oltást, ne tartsátok magatokban.

Köszönöm Mindenkinek, aki bármi hasznos információval szolgál.



2023. febr. 26. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez miért kell oltópont? Kezditek a háziorvosnál.. Oltópontok nem igazán vannak már egy ideje mióta lecsenget a hiszti a vírus körül.
2023. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én oltóponton érdeklődnék, hogy mi van ilyenkor. Bármelyik oltást (Sputnyik, kínai, Pfizer, Moderna, Astra Zeneca) felvenné?

Ha nem válogat, akkor szerintem simán megkaphatja az elsőt akár azonnal (ha jól értem, egyet sem vett fel?).

Én pl. 3-at vettem fel, mire a 4. kellene, arra - egyelőre - elült ez a dolog, így a negyediket én már nem nem vettem fel(3 Pfizert kaptam).

2023. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs már olyan, hogy oltópont (simán lehet, hogy már nincs), akkor háziorvosánál (az kell, hogy legyen neki)
2023. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyobb megyei kórházakban mindenhol van kijelölt oltópont.
2023. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tarjánban elvileg még egy működik.
2023. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nincs és nem is volt kötelező a covid méreginjekció.De ha anyàd meg akar halni,akkor hajrá!
2023. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Mitől halna meg te konteós gyíkember?
2023. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A konteózásotok miatt.
2023. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ez a covid nektek már valamiféle vallás lett.
2023. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Az oltástagadóknak mindenképp, tudósokat orvosokat próbálnak cáfolni közben kb hat osztály az amit sikerült elvégezniük.
2023. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!