Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy DSA vizsgál...

Mennyibe kerül egy DSA vizsgálat magánban?

Figyelt kérdés

Egy 10 évvel ezelőtti leletemen ez volt:


"A kontrasztanyagos képeken a jobb oldalon frontálisan a frontális kamraszarvtól a szürkeállomány felé elágazódó vaskosabb artéria ábrázolódik. Vélemény: Jobb oldalon frontalisan kisebb AV malformáció lehetősége felmerül DSA vizsgálat javasolt."


Akkor nem volt kivizsgálva, engem viszont nem hagy nyugodni. Ha esetleg beleférne anyagilag, kivizsgáltatnám valamikor, csak hogy megnyugodjak. Magan ellátasban jobban bízom, nem feltétlenül a szakmaibeli tudás miatt, inkább azert mert több az esély, hogy embernek nézik az embert.


Mennyibe van egy ilyen?


2023. márc. 3. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
gúgli a barátod. Beírod a keresőbe, és megvan a válasz.
2023. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, de én még ilyet magánszektorban nem láttam. Inkább térítéses vizsgálatként lehet kórházban igénybe venni.
2023. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es, idáig én is eljutottam 👍


2 Igen, pont ezaz, hogy maganban sehol nem találtam ilyet.

2023. márc. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!