Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkaalkalmasságin mit néznek...

Munkaalkalmasságin mit néznek a vizeletben?

Figyelt kérdés
Gépkezelői munkára jelentkeztem, és a doki nagyon ragaszkodott a vizeletvizsgálathoz, sajnos előtte voltam, így vagy 1 órát ott várakoztam, mire sikerült. Viszont azt nem értem, hogy voltak utána irodisták, és nekik meg nem kellett adni. Akkor mégis mit néznek, ami csak a fizikai dolgozóknál lényeg?
2023. márc. 4. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukrot.
2023. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát sok értelme önmagában nincsen, kötekedésen kívül sok másra nem jó. Sok más helyen is kérik, nincs jelentősége.
2023. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se értem, mert amúgy meg cukrot inkább a vérből szokták nézni. Voltam olyan multinál, Alcoa ahol vért is vettek, de nekik volt saját, jól felszerelt rendelőjük a cégen belül. De ott mindenkinek nézték, nem csak a fizikai dolgozóknak, ezért se értem mi ez a megkülönböztetés?
2023. márc. 4. 21:12
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát cukrot vérből kell inkább nézni, ha vizeletben megjelenik, akkor már nagy gond van, ez nem lehet indok erre. Ott az üzemorvost kellene megkérdezni vagy a munkáltatót, hogy mi jelentősége van. Külön nem szokták ezt szedni, tehát vagy van egy vérvétel is és akkor egy vizelet is hozzá, vagy csak vérvétel és ennyi. Inkább csak a teljes körű labor miatt van ez szerintem. Esetleg még üledék számíthat, vvt benne van-e, ez lehet gond fizikai munkánál, de csak tippelek.
2023. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmetlen évszázados hülyeség. Egy csomó mindent néznek, aminek semmi értelme. Otthon semmit nem néz senki, mégis szabad gyereket nevelni, gáztűzhelyt használni, meg ütvefúrót. Melóhelyen meg egy excel táblát sem szabad megnyitni, amíg meg nem néztek pár marhaságot a dokinál.
2023. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!