Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már bordafájdalmatok?

Volt már bordafájdalmatok?

Figyelt kérdés
Valamit becsíptem a bordám környékén, éreztem is ahogy nyikkant, 3napja volt éjszaka forgolódni sem tudtam, és most légvételkor fáj mint az állat, de van hogy így begörcsöl, meg benyilall a légvételtől. Mi lehet ez mennyi idő alatt javul meg?

2023. márc. 6. 11:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Levegőt alíg bírok venni, és berándulgat fájdalmasan mint a tikkelésnél. Be is görbülök tőle...
2023. márc. 6. 12:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt! Elég gyakran szenvedek ettől. Volt, hogy légvétel közben annyira szúrta a mellkasom/ szívem azt hittem ott maradok ;). Apranaxot írt rá a doki. Elég hamar enyhültek a tüneteim, végre tudtam rendesen levegőt venni. Van amikor nem ennyire durva, akkor csak nem tudok azon az oldalon aludni, amint ráfekszek kegyetlenül szúr.
2023. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért ez régóta tart neked? Mitől fáj? Azért kérdezem hogy kell-e valami vizsgálat, vagy elég-e az algopyrin, mert attól tegnap jobb lett, de ma kegyetlenül görcsöl.
2023. márc. 6. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha előszokott jönni, passz hogy mitől, van egy kis nyaki garincferdülésem, hogy attól, vagy csak hajlamos vagyok rá azt nem tudom. Elég hamar elmúlik, pár nap, eddig egyszer kellett Apranax, de akkor nagyon fájt a légvétel is. Azért orvos nem árt ha lét téged. Jobbulást!
2023. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen nálam is, sok mindent nem tudsz kezdeni vele, max valamit beveszel. Nekem van egy krónikus bordaporc gyulladásom,emiatt vannak gondok, néha előjön, néha semmi problémát nem okoz. Fájdalomcsillapító vagy izomlazító enyhítheti a fájdalmat.
2023. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vizsgálták neked? Neked fáj mozgásra vagy ha levehőt veszel?
2023. márc. 6. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Vizsgálták igen, így derült ki, hogy az. Fáj mozgásra, levegővételre, szúr. Aludni, feküdni alig tudok ilyenkor, tüsszentékor meg úgy fáj, hogy megbolondulok sokszor.
2023. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen akkor nekem is ez van...vagyis bordaporc, de ez nekem most jött ki, remélem elmúlik, nem lesz krónikus...köszi a választ. :)
2023. márc. 6. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy neked is az van, sok más oka is lehet ennek.
2023. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Éreztem amikor fájdalmasan reccsent és eléggé porcos érzet volt.
2023. márc. 6. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!