Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az oka hogy bevonták a...

Xxxcsillag kérdése:

Mi az oka hogy bevonták a Rivotrilt? Ez ugyan is erős leszokási nehézsággel jár.Mi oka van annak, hogy 30 éve szedem, semmi bajom nem volt tőle.Most pocsékul érzem magam és a pszichiáterek vagy semmit, vagy frontilt írnak fel.Az nem ártalmas.

Figyelt kérdés
Amikor felírták nem mondták hogy hozzászokást fog okozni, és egyszer csak itt állok és jól kiszúrzak velem a pszichiáterek, még segyóíteni sem akarnak.

#Rivotril helyettesítő gyógyszer keresése
2023. márc. 14. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Pl. pont az, hogy rászoknak az emberek.
2023. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem vonták ki, hanem hiánycikk lett.
2023. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
30 éve szeded és nem látod/érted a problémát?
2023. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az hogy rászoktam, miért baj, ha rajtam segített és úgy éltem az életem mint más egészséges ember.Az inzulint is egész életükbe használják a cukorbetegek.Azt is kivonják a forgalomból.
2023. márc. 14. 18:04
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

#4


A privát üzenetes sz*rjaidra nem vagyok kíváncsi:


"Semmit nem látok, eddíg jól voltam, most pocsékoul vagyok.Ez miért jó.Megmagyaráznád?Mellékhatást nem észleltem"


Ez a mellékhatás. Függő lettél, mint egy kocadrogos herkás. Itt hisztériázol az "anyagér".


Ha nem látod a különbséget egy vényköteles, függőséget okozó nyugtató és egy cukorbetegséget kezelő gyógyszer közt az a te szegénységi bizonyítványod.

2023. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem Te most kiélted magad ezzel az ocsmány válasszal.Miért nincs Rivotril.Mert nem Magyar gyógyszer.Valutáért adják.Az állam nem költ valutát a TB jogosultakra.Amit helyette adtak magyar gyógyszer forintért.Az egészség ügy a békasegge alatt.Amit egy orvos ír fel a betegnek az nem számít droggnak.Sajnálom, hogy annyi eszed sincs, hogy ezt tudd.
2023. márc. 19. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
5 nap alatt sikerült megszülni ezt az egybites választ. Most szállt ki az anyag? Ha ezen múlna a gyógyszerek jelentős része eltünne a polcokról mert külföldi gyártmány.
2023. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6


kezdjük ott, hogy nem az állam rendeli a gyógyszereket.

hanem az engedéllyel rendelkező gyógyszerkereskedelmi vállalatok, ezután bekerül a gyógyszertár polcaira.

mikor megkapod a receptet bemész a gyógyszertárba és, ha tb támogatott a bogyód akkor a gyógyszertár számláz az állam felé ők meg utalják az árat.

Ha pedig nem az akkor te fizetsz a kasszánál.

2023. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha az Állam azt mondja a gyógyszerkereskedelmi vállalatoknak hogy ne rendeljen többé Rivotrilt, mert nem támogatja, akkor nincs értelme rendelni, mert az Állam nem fizeti ki
2023. márc. 19. 12:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nagy gyógyszer hiány van más gyógyszerekből is Magyarországon.Egyébként Magyarországon az emberek 70%-a szed, nyugtatót, altatót, antidepresszánst rendszeresen.Ezek mind hülyék?Vagy drogosok.A műtéteknél altatnak, hogy ne érezd azt a fájdalmat amit éreznél, ha csak úgy minden nélkül vennék ki a vakbeled.Majd utána fájdalomcsillapítót kapsz, hogy ne szenvedj.De ezen az alapon már a fájdalom csillapító is drognak számít.Sokan nyakra főre szedik.
2023. márc. 19. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!