Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hathat rám a mirtazen Q...

Miért hathat rám a mirtazen Q tab rendellenesen?

Figyelt kérdés
Azt írták a gyógyszerről és az orvosom is azt írta, hogy ez majd meghozza az étvágyam. Sokan mondták, hogy ettől híztak el. Én amikor elkezdtem szedni állandóan éhes voltam és mondent megettem. Azóta folyamatosann csökken az étvágyam és már alig eszek. Tegnap regel 10-kor regeliztem egy fél zsemle méretű szendvicset, de éreztem, hogy túlettem magam. Már 2 kilót fogytam.
2023. márc. 28. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel a hatóanyaggal 3 kilót híztam 2 hónap alatt és kész. Mások brutál mennyiséget szednek fel, úgyhogy nem vagy egyedül. Az összes antidepi étvágytalanságot okozott nekem.
2023. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fél zsömle, két kg „fogyás”.


Ez mind nagyszerű, csak nem tudjuk a többi adatodat.

2023. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a 64,7 kg voltam amikor a gyógyszertől zabáltam és mindent megettem. Most folyamatosan csökken az étvágyam és már 62,5 kiló vagyok.
2023. márc. 28. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ez nem ad okot, hogy izgulj, hacsak nem vagy 1,90 magas. Nekem van félni valóm, 41-ről híztam 44-re, ami megállt.
2023. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!