Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Nabil Miskolci fogvorvosròl...

Dr Nabil Miskolci fogvorvosròl mi a vélenyetek?

Figyelt kérdés
Jo fogorvos? Mennyire figyel.oda mondjuk azokra akik panikokolnak a kezelesektől?

2023. ápr. 6. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Google-ba beírod, hogy Tannouri Dental, oldalt rákattintasz a visszajelzésekre, látod, hogy rengeteg jót írnak róla.
2023. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, én extrémen pánikolok minden kezelés előtt, és nagyon türelmes. Nekem már szinte mindent csinált, tömés, gyökérkezelés, húzás, az ínyemet felvágta, és egyáltalán nem fájt. Én kizárólag csak hozzá járok, máshoz nem lennék hajlandó menni, szerintem a környék legjobb fogorvosa.
2023. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj ènis extrèm pànikos vagyok hozzà kèszülök több fogròl lenne szò de rettegek
2023. máj. 3. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont holnap megyek vissza hozzá, amúgy nekem már a gyulladt fogaimat is kezelte, és semmit nem éreztem, mert nagyon erős injekciókat ad, nem tudom hogy milyeneket, de nem ilyen lidokain féléket. Meg amúgy még a legkisebb részletekre is odafigyel, meg az asszisztensek is nagyon rendesek.
2023. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Muszály leszek menni mert december òta húzom halogatom... miskolcra jàrsz hozza?
2023. máj. 3. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Barcikára, de voltam már a lakásán is, az ugye Miskolcon van.
2023. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az extrém pànikolas nàlad mit jelent?
2023. jún. 19. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!