Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosokat szokta érdekelni,...

Az orvosokat szokta érdekelni, hogy egy másik szakrendelésen is járt a beteg és, hogy mi baja volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Már az egész kórtörténet számítógépen van .Csak Taj kártya kell hozzá.
2023. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de az orvost érdekli, hogy én pl voltam x helyen, ha semmi köze az ő rendeléséhez?
2023. ápr. 8. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha az adott probléma szempontjából releváns. Alapvetően nincs igazán idő arra, hogy az orvos a páciens teljes kórtörténetét összekukázza az eeszt-ből….
2023. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekli, és rendszeresen probléma van belőle, hogy a beteg azt hiszi nem kell, vagy úgyis fent van a felhőben.

Egy "érdektelen" szemészeti vagy reumatológiai papír is tartalmazhat releváns infót, a felhőbe pedig nem mindent tesznek fel. A háziorvos működését egyáltalán nem látni, annyi van, hogy mikor jelentél meg nála.

Vigyél mindent, ami nem érdekes, azt nem olvassa el.

2023. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
TAJ kártya nem kell, azt ne is add oda, csak elhagyod a végén.
2023. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvos le van tiltva, akkor nem lat semmit EESZT-bol. Ezt meg tudom erositeni, mert egy asszisztens kerte hogy oldjam fel az orvosnak.


Erre mondtam, de pont ez a lenyege, fuggetlen velemenyt akarok kapni nem pedig elolvas valamit es mar rogton van a fejeben valami.

2023. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvostól függ, de általában nem. Gyakran csípóből tüzelnek: az nem én szakterületem, nem értek hozzá.


Szerintem fontos lenne a leletek megnézése, mert a testünk egy(séges) szervezetként működik.

2023. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok orvos mellett voltam már asszisztens, mindenki sérelmezte, ha nem hozták a mástól kapott papírokat.

Minimum az aktuális panasszal, vagy pár éven belüli hasonló panasszal kapcsolatban illik elhozni a leleteket, valaki költözést követően egy szem papírt nem hozott a korábbi szakorvosától, aki persze nem használta az EESZT-t.

A beteg azt sem tudta, milyen inzulint kap, azt a felesége tudta, aki viszont dolgozott. :'-D

2023. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!