Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van az I. sz Nőgyógyászati...

Van az I. sz Nőgyógyászati Klinikán vagy a Bajcsy Kórházban egy humánus nőgyógyász, akinek esetleg van a praxisában cukorbeteg?

Figyelt kérdés
2008. jan. 5. 19:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! A barátnőm a Bajcsyba szült Dr.Polgár Zoltánnál.A terhessége alatt jelentkezett a cukorbetegség amire inzulint is kellett magának adnia,de ezzel a III-as belgyógyászaton Jermendy prof. kezelte.Két egészséges gyerkőce van, és a cukra is helyre állt.

Viszont én saját tapasztalat alapján nagyon tudom neked ajánlani Szécsényi István doktort,aki nagyon aranyos és lelkiismeretes, valamint még Kardos doktort (nála szültem és neki köszönhetem,hogy megtudtam milyen csodálatos érzés a szülés), csak ő inkább a magánjában rendel a Bajcsyba csak ügyelni jár. Remélem tudtam neked segíteni, én nagyon megbízom ezekben az orvosokban.

2008. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Gyermekkori diabétes?Bár a kórház nem ugyanaz, de csak ajánlani tudom az illetőt, ha érdekel, keress privátba:)
2008. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!