Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi egészsegügyi vizsgálat...

Orvosi egészsegügyi vizsgálat munkahelyhez??

Figyelt kérdés
Kérdezte az orvos van e valami betegségem illetve szedek-e állandóan gyógyszert. Mindenre nemet mondtam túl akartam rajta esni. Valamiért tudta hogy van egy betegségem, de mondtam hogy már nincs nem kellett éves ellenőrzésre se mennem. Lehet belőle bajom? A munkakörömhöz semmi köze nincs!! Belelát a gépbe a taj szám alapján?

#TAJ szám #Éves alkalmassági
2023. máj. 3. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindent látnak és le is írják. Azt is, amikor lódítasz.
2023. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondom lehet belőle?
2023. máj. 3. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet később nem fognak hinni neked, akkor sem, amikor igazat mondasz.
2023. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem elég, hogy vár az ember 1 órahosszát. Kötözködni az orvos is. Jó hogy túl akar esni az ember rajta mikor semmi köze nincs a betegségemnek a munkahelyhez...
2023. máj. 3. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valami történik veled a munkahelyen és orvosra/mentőre van szükség, akkor hasznos tud lenni, ha tudnak a betegségedről, gyógyszereidről.


Persze, az orvosok bele tudnak nézni az eeszt-be, de a munkahelyen nem.


Miért nem mondtad az orvosnak?

2023. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak astmaról van szó ami egyáltalán nem súlyos, vagy 10 éve nem volt komoly tünetem se. És eladó vagyok. Úgy gondoltam csak szabaduljak minél hamarabb.
2023. máj. 3. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg időt elvett volna az életedből:


"Asztmás vagyok, X ideje tünetmentes. Rendszeresen nem szedek gyógyszert, Y időnként használok rohamoldót (pl.: ventolint)."

2023. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jövőre elmondom. De akkor semmi bajom nem lehet belőle? Gondolok olyanra hogy rendelés után megnézi a rendszerben és feljelent vagy vissza mondja a alkalmasságot
2023. máj. 3. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem származhat ebből bajod. De, ha elküldenek mondjuk raktárat takarítani, akkor nem hibatkozhatsz arra, hogy a portól kiújul az asztmád.
2023. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2023. máj. 3. 10:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!