Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vágó István milyen covid...

Vágó István milyen covid oltásokat kapott?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 10:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%
#21 azért elég izzadság szagú hogy miután nem találtal kutatást a covid oltasrol és olvasás nélkül belinkeltel egy kattintás vadász című cikket jössz itt az influenza oltassal. Vicc vagy ember. Szerinted ki ad olyan véleményére aki el se olvassa az általa bizonyítékként hozott cikket?
2023. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
44%
#21 - hozzáfűzném még az előttem szóló modnanivalójához, hogy miután kiderült, hogy beégtél, akkor sem visszakozol, hanem támadásba mész át, folytatod a hülyeséget, sőt, így még ráteszel egy lapáttal. Nem tudod tényekkel alátámasztani amit akartál mondani, ezért jössz mém-ekkel. Na igen, ez általában a virus-tagadókra, oltás-ellenesekre volt eddig is jellemző nagymértékben.
2023. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Mindig rácsodálkozok kedves kérdező,hogy mennyi érzéketlen tuskó ember van itt fenn gyakorin.


Régen is haltak meg emberek 70+ évesen,nem kell minden elhunytat a covidra vagy az oltásokra fogni.


Nagymamám szintén 74 évesen 2003-ban hunyt el.

Világéletében dolgozott,aktív életet élt,foglalkozott az otthonával a gondozta,kapálta a kertjét.

Változatosan, egészségesen élt sose dohányzott sose ivott alkoholt még ünnepnapokon se

( ez megmaradt bennem) egyszerűen nem szerette.


Aztán egyik nap elaludt,és sajnos nem kelt fel többé.

Minden előjel nélkül.

Pedig 2003-ban nem volt covid,nem volt covid elleni oltás.


Véleményem szerint szégyelheted magadat kérdező,hogy alig hunyt el szegény Vágó úr...

Te egyből...

"milyen oltást kapott?"

2023. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Neked mindenről a covid oltás jut eszedbe?
2023. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem rövidesen azzal fog jönni, hogy a covid-oltások aorta-eldurranást okoznak.
2023. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#27 Eh, értem, köszi!


Anyám...most néztem meg azt a kommentet.


Azért bámulatos, hogy talán a címig eljutott, mielőtt linkelte volna a cikket. És abból le is vonta élete következtetését...

2023. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
3 Pfizert.
2023. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!