Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van gyógyszer emlékeztető 4...

Van gyógyszer emlékeztető 4 műszakos munkarendhez?

Figyelt kérdés

Máshogy kell szednem nappalosban, máshogy szabadnapon, máshogy első éjszakás előtt, máshogy az éjszakás műszakok között és máshogy az utolsó éjszakás után.


Ez a pszichiáterem előírása. Én csak olyan appot találtam ami minden nap ugyan akkor jelez a gyógyszer szedésére. Valami olyan kéne amit be lehet állítani 8 napos ciklusra.



#Gyógyszer emlékeztető
2023. máj. 10. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebresztő
2023. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Androidon a naptár applikáció képes arra, hogy speciális ismétlődésekkel is fel lehessen vinni eseményeket. Gyógyszer szedéshez is használtam, hasonló okból.
2023. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt se lejet a 4 műszakos munkarandhez állótani. Minden nap ko kell kapcsolni, bekapcsolni a megfelelőt és néha elég feledékeny vagyok. Volt, hogy néztem a gyógyszerem és akkor se jutott eszembe, hogy azt be kéne venni.
2023. máj. 10. 11:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy volt, hogy elfelejtettem az adagolást.
2023. máj. 10. 11:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért a naptári ébresztő néma. Egy ideig villog a kijelző és enyi. Be van állítva hang, de csak villog a kijelző, amit álltalában nem is veszek észre.
2023. máj. 10. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:

WTF?

Amilyen gyógyszereket egy pszichiáter felír, azok hatása eleve hetek után jelentkezik, lassú hatású és időben kisimuló, így tojik rá, hogy 4-kor vetted-e be vagy 6-kor - sőt, hogy esetleg 1 nap teljesen ki is maradt - és hogy előtte dolgoztál-e vagy éppen sétáltál.

2023. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen de volt, hogy egy nap kimaradt, bőgtem és félholtra vertem volna magam. Pedig csak egy nap maradt ki. Igaz akkor vagy egy hete kezdtem el szedni.
2023. máj. 10. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

Első héten ezek a szerek még fel is erősítik a hatást - ezért szoktak nyugtatót is felírni melléjük az első pár hétre - de még ekkor is igaz, hogy semmi jelentősége pár órás eltérésnek.

És különben is hogyan maradt ki az az 1 nap, legkésőbb akkor be kellett volna ugrania, amikor elkezdtél bőgni, hogy hoppá, ez azért van, mert, tehát akkor beveszem legalább most.

2023. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyugtatóm is van. Nap 3 frontin. Úgy maradt ki, hogy pakoltam ki a bogyóim reggel. A 2 gyógyszer meg 3 vitamin. Kiraktam és láttam, hogy egy hiányzik. Mem jöttem rá, hogy melyik. Amikor sírtam és vertem magam, akkor se jöttem rá, hogy nem vettem be. Délután mielőtt elindultam munkába, néztem a lamolepet, hogy ezt most be kell vennem? Vagy csak reggel munka után? A korábbi gyógyszereim éjszakásnál munka után reggel kellett szedni. Aztán nem vettem be. Úgyhittem, hogy úgy kell szedni mint a régieket. A gyárban este 10-kor jöttem rá, hogy reggel elfelejtettem és estére is kellett volna, mert ezt reggel-este szedni kell. De nem is vitem magammal, mert azthittem, hogy reggel kell. Úgyhogy be se tudtam venni. Amikor reggel hazaértem már vetem be. Azóta rendesen szedem és jól vagyok.
2023. máj. 11. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!