Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt a két gyógyszert szedhetem...

Ezt a két gyógyszert szedhetem együtt?

Figyelt kérdés

xefo rapid 8 mg


CLEXANE 4000 NE (40 mg)/0,4 ml oldatos injekció


2023. máj. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Xefo is véralvadásgátló tulajdonságú, hosszútávon nem feltétlen a legszerencsésebb. De ha az orvosod, aki tisztában van az egészségügyi állapotoddal, azt mondta, hogy kapd az egyik mellé a másikat, akkor annak valószínűleg oka volt.
2023. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Medence és combcsont törésem van.
2023. máj. 13. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszerint [link] nincs kölcsönhatás, de mivel az egyik véralvadásgátló, a másik meg óvatosan használható véralvadási zavarokban, én az orvos hozzájárulását kérném írásban, hogy nyoma legyen. Csak az a baj, hogy az orvosok se értenek a kölcsönhatásokhoz. Lehet, hogy a gyógyszerész (de nem az asszisztens!) annál jobban.

Van még egy kölcsönhatás-vizsgáló, az óvatosságra int: [link]

2023. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen mindenkinek.
2023. máj. 13. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!