Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Hogy tudnék enyhíteni a fájdalmaimon?

Figyelt kérdés
Bent fekszem kórházban, ilyen helyre gyógyszert nem hozhatunk be, elvettek mindent. Megjött a menstruációm, görcsölök úgy hogy menni sem tudok, nőgyógyászati problémáim vannak, és nem hajlandóak gyógyszert adni. Sírva könyörögtem, hogy nem bírom ezt az erős fájdalmat, és nem adtak. Mit csináljak? Már azon is gondolkodtam, hogy megszökök

2023. máj. 14. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan vizit van. Dokitól kérdezd meg, hogy kaphatsz e görcsoldót.
2023. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy olyan helyre kerültem ahol vizit sincs
2023. máj. 14. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mjndenkepp.orvos.


Rám egyszer korházban a fogfájás jött egesz éjszaka az a brutál fájdalom, a drága nővérkék közül egyik se adott gyogyszert csak reggel amikor jött az orvos ő meg azonnal kivett nekem fajdalomcsillapitot a nővérpultbol hogy hát adnak simán..(aha mondom simán egész ejszaka hagytak szenvedni)

2023. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kirugatni kéne az ilyeneket nem az eü béreket emelni meg tapsolni.
2023. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudják kirúgni őket, mert nincs utánpótlás. Nagyon gáz ami itt megy. Fogom magam aztán hazamegyek, ott legalább van gyógyszer. Kegyetlenek ezek a nővérek. Az meg hogy kórházban vagyok és orvost heti kétszer látunk, az meg egy vicc
2023. máj. 14. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!