Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik pontosan a testtel...

Mi történik pontosan a testtel, ha az ember kiugrik a tizedikről?

Figyelt kérdés
Hogyan roncsolódik a test a koppanás pillanatában, ha sikerül a betonra esnie? Kívülről mi látszik ilyen esetben? Mi történik pontosan a belső szervekkel?

2023. jún. 13. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Az történik, mint amikor egy tojást leejtesz 2m magasról. Placcs.
2023. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
9,81 km/s^2 gyorsulässal kezd esni, 9,81/2 *t^2 utat megtéve, ez lesz a 10 emelet magassága. t-re rendezve megkapod az időt. Az időt szorozva 9,81 m/s^2-tel megkapod a becsapódási sebességet. A mozgási energia 1/2 m * v^2. Ekkora mozgäsi energiát kell elnyelni annak a testnek kb a másodperc törtrésze alatt. Ugye F=m*A, ahol A=sebesség/lassulási idő. Tehát a viszonylag nagy sebesség nagyon rövid idő alatt megáll, abból b...szott nagy erő lesz a belső szervekre.
2023. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

1) DE ha valami csoda folytán túlélnéd, csak vegetálni fogsz.

2) Az öngyilkosok nagy része, kb. az esés felénél meggondolja magát, de akkor már hiába.

2023. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van idő gondolkodni és megbánni zuhanás közben?
2023. jún. 13. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom van. Olyankor felgyorsul minden az adrenalintól, mint minden vészhelyzetben. Kezdő vezetőként kanyarba magcsószott az autó hátulja még fiatalon, egyet jobbra egyet balra sasszézott azt megfogtam. Na ez alatt végiggondolta, hogy mennyire fog összetörni, szar lesz, hogy az egész oldalának annyi ha az árokba csúszok és hogy fogom majd otthon megmagyarázni. Kb. ennyi idő 2-3 másodperc. Ha meg épp zuhansz, még nagyobb a streszz.
2023. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogyan lehet ehhez bátorságot szerezni, én nem mernék kiugrani. És amikor a vonat alá veti magát vki? mikor látja a vonatot már beindul ez a folyamat?
2023. jún. 13. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Van egy rossz hírem, azt is lehet túlélni...

Plusz ha "nincs szerencséd" olyan fájdalmak közt halsz meg lassan, elvérezve, amit nem kívánok senkinek. Volt egy pasas, ami a metro elé ugrott, de csak a két lábát vitte el a metró. Amíg a comb artériáin keresztül el nem vérzett, addig üvöltött.

Miért akarsz véget vetni az életednek? Hátha van rá megoldás, csak most beszűkült a tudat állapotod.

Vagy hívd az ingyenes lelkisegély vonalat:


[link]


[link]

2023. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott, csak ma pont elmentem egy ilyen mellett, akkor már helyszínelés volt, emiatt került ki ez a kérdés
2023. jún. 13. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Felettünk kiugrott egy cigány srác a 7.-ről, miután megkéselte az anyját. Csak lebénult. Azóta tolókocsival közlekedik. De nem a betonra esett,hanem valami bokorra.
2023. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért élte túl. Amit én láttam, túlélte ő is, mert valami tetőre esett rá, ami a bejárati ajtó felett volna. Elszámolta magát, nem számolt azzal a tetővel
2023. jún. 13. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!