Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresek egy megbízható és...

Keresek egy megbízható és rendes térd ortopéd orvost Budapesten, esetleg Pest megyében?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje minden este hullámzóan fáj a térdem, amitől nem tudok elaludni. “Természetesen” csak a Caraflam enyhíti, amitől így el tudok aludni.

De ez nem megoldás, hiszen pár hónap múlva majd belgyógyász fog kezelni, mert szét megy a gyomrom a mindennapos Cataflam szedésétől…. Köszönöm!



2023. jún. 16. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb lenne, ha kérnél egy EMRI beutalòt a a körzeti orvostòl.
2023. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Egy baràtom is a térdével szenvedet, elment Obudàn egy privat orvoshoz, fél òràt se foglalkozott vele 38.000.- forint volt a vitsgàlat és semmit se tudott biztosat mondani. Ezért irtam, hogy EMRIT kérj, az a legbiztosabb, làtni pontosan mi a problémàd.
2023. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Akkor haladjunk sorban. Nincs olyan vizsgálat, hogy EMRI. Másrészt a MRI vizsgálatra alapból nem adhat beutalót háziorvos. Ettől függetlenül egy háziorvosi vizsgálat nem ártana, mert egy porckopás már Röntgenen is látszik. Továbbá ortopédiára vagy reumatológushoz is ő tud továbbküldeni.
2023. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ő fizetős, nem tudom, ez mennyire jön szóba, de hogy nagyon jó, az garantált, édesanyámat és édesapámat is műtötte, kéz és láb műtétje volt édesnyámnak, és csípőprotézist tett be édesapámnak. tudom, ezek egyike se térd, de a térd is fel van itt nála sorolva, mint speciális szakterület
2023. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2023. jún. 16. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!