Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogcsikorgatásra lehet izomlaz...

Fogcsikorgatásra lehet izomlazítót kapni?

Figyelt kérdés

(Már minden mást próbáltam de semmi sem használt.)


Írhat fel az orvos fogcsikorgatásra/bruxizmusra izomlazítót? Van ilyen?



2023. jún. 16. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A lelkedet/lelkivilágodat tedd rendbe, és azonnal megszűnik az éjszakai fogcsikorgatás.
2023. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a "lelkivilágom" okozza, ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni akkor légyszíves ne írj feleslegesen választ
2023. jún. 16. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Tudtam mert nekem is volt, hosszú évekig, évtizedig, azt adtam tovább neked, ami nekem segített.
2023. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy neked az volt, de nekem ez egy orvosság mellékhatása, nem lelki probléma
2023. jún. 16. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő gyógyszert szeded. Jelezd az orvosodnak a problémát. Izomlazítókat természetesen írnak fel naponta, de nem tudom, hogy erre a problémára a konkrétumok ismeretében az orvosod mit fog javasolni.
2023. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogcsikorgatàs tônkre teheti a fogzomàncot, ezért kellene éjszakàra fogvédôsint viselned.
2023. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!