Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudnék tenni, hogy gyorsab...

Mit tudnék tenni, hogy gyorsabban gyógyuljon a hegem?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehéz időszakon vagyok túl, és mivel senkihez sem tudtam fordulni, rossz döntéseket hoztam, aminek lettek maradandó "emlékei".

Mivel itt a nyár szeretném elrejteni, de elég nagy területen van ez a heg.

Van valami házi módszer amivel egy kicsit is tudnám halványítani?

Kérlek benneteket ne ítélkezzetek, vagy nézzetek le a kommentekben, mert tudom hogy ökörség volt és nagyon megbántam...


2023. jún. 18. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sebgyogyito krémek, Neogranormon például. Illetve egy infra lámpa is sokat tud segíteni benne.
2023. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 jókat ír. Ezek mellett arra figyelj, hogy amikor elkezd majd gyógyulni a heg, akkor viszketni fog, ahogy húzódik össze. Ilyenkor nem szabad vakarni! Aloe gél meg tudja nyugtatni.
2023. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém is jó.
2023. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan tartsd hidratáltan a heget, próbáld keveset mozgatni, semmiképpen ne vakard, kapard meg. Igyál rengeteg vizet, szedj c vitamint, kollagént ha módodban áll. Ha nincs c vitamin, készíts citromos vizet, segíteni fogja belülről a gyógyulási folyamatot.
2023. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fugg a heg mélységétől!

Engem megcsászároztak,örökre maradandó nyoma marad.

Termeszetesem plasztikaztatni nem fogom mielobb valaki irna valami hasonlot😄

2023. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Külön köszönöm hogy nem szóltatok be, őszinten féltem ettől. Nagyon köszönöm!!
2023. jún. 19. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Sohasem múlik el, csak kifehéredik. Ha nem akarsz az életed hátralévő részében hosszú ujjúban aszalódni, felvállalod és pont.


Én is bántottam magam, nem titkolom. Minek, aki akar úgyis beszól.

2023. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!