Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nemiszervi szemölcs leszedèse...

Nemiszervi szemölcs leszedèse mennyi idő?

Figyelt kérdés
Némi szerveren szemérem hejamon van egy logó szemölcs.Kiderult hogy terhes vagyok még nem voltam nigyogysznal a héten megyek a nemiszervi szemölcs őket még akkor ott helyben le veszik vagy máskor?
2023. jún. 19. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú!
2023. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szedik le ha nem muszáj.


Vizsgálni megvizsgálja majd, aztán eldől, hogy kell e vele foglalkozni vagy most ráér.

2023. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kb fel perc. szuri/ erzestelenito es leegeti v levagja.

miert kell leszedni? veszelyes,rosszindulatu?

2023. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Logós szemölcs nagy zavar
2023. jún. 19. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Bőr és nemibeteg gondozóba menj, szerintem ezt sima bőrgyógyász nem szedi le.


Jó babàzást előre is !

2023. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akinek volt ilyen esete szívesen meghallgatom.kicsit aggódok mit fognak szólni.
2023. jún. 19. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ők már làttak sok ilyet, semmi gond. Kissé kellemetlen lehet szàmodra, de nekik nem, mivel ez a munkájuk.


Nem igen zavarba jövős emberek dolgoznak ott.

2023. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem szemölcs hanem egy fibroma egy jó indultu daganat csak az a gond hogy hosszú 5 cm darabb mindenkep műtéti beavatkozás kell hétfőn megyek fogorvoshoz rá néz meg mondja mire számìtsak.Tudna valaki valami megnyugtatót mondani. Ugyan így egy pár perces beavatkozásra szamitsak? Külső nagy ajkon van ez a függő bőr darab.
2023. júl. 27. 08:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Ma kaptam időpontot főorvos úthoz. Fibromám van ezt mindenképpen műtét útján kell leszedni altatásban maga a műtét 2 perc akkorra már 16 hetes terhes leszek azt mondta a doktor úr hogy akkor már a méhlepény felelős a terhességèrt ezért minimális a kockázat a vételére. Azért félek bevallom
2023. júl. 31. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!