Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatot csináltassa...

Milyen vizsgálatot csináltassak, ha szerintem szénhidrát intoleranciám van. Mi a folyamat ilyenkor?

Figyelt kérdés
80+ ezer forintos vizsgálat sajnos nem játszik. Arról tudok, hogy van olyan lehetőség.

2023. júl. 13. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miből gondolod ezt de olyan nem nagyon létezik.

Szóval amiből gondolod, azokkal a tünetekkel keresd fel a háziorvost. Az beutal dietetikushoz, endokrinoógiára stb és onnan meg a megfelelő tesztekre. Mindezt ingyen

2023. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igazából a tüneteim alapján és amiket olvastam.

Puffadás, pattanásos bőr, hasi diszkomfortérzet minden étkezés után. Örökös fáradtság, koncentrálási képtelenség, székelési problémák. Ennyi ami hirtelen eszembe jut, glutén gyorsteszt negatív lett és a laktóz kerülésétől pedig nem oldódtak meg a gondjaim.

2023. júl. 13. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ezek a dolgok rengeteg mindentől lehetnek. Inkább egy orvost kérdezz meg mint magadat diagnosztizáld.

Ir, pcos, hormonzavar, tejfeherje intolerancia es sok mas okozhat ilyen tuneteket

2023. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!