Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik patika a legolcsóbb és...

Melyik patika a legolcsóbb és hol vannak a legjobb akciók?

Figyelt kérdés
Nem a webshopokra gondolok,hanem ahova be kell menni.Ezek közül melyik?Kulcs patikák,szimpatika,benu,alma stb..

#gyógyszer #ár #gyógyszertár #kedvezmény #Táplállékkiegészítő
2023. júl. 18. 20:10
 1/7 anonim válasza:
69%
Kedves kérdező! Szerintem nagy árbeli különbségek nincsenek sajnos a patikák között. Mindenhol kb. egy áron kapható egy adott gyógyszer. És így is nagyon drágák...
2023. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az én tapasztalatom, hogy nincs olyan egyetlen gyógyszertár, amire rá lehetne mondani, hogy olcsóbb. Mindegyikben más árak vannak.

Pl. Milgammát kell vásárolnom folyamatosan. Az sztk-nk patikájában kb 800 forinttal olcsóbb minden más helynél. Viszont bizonyos kenőcs, recept nélküli gyógyszer náluk drágább volt, mint máshol.

2023. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A receptre kiválthatók mindenhol egyforma árban vannak.
2023. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A képzeletbeli. Vagy azt képzelted, hogy van egy elrejtett csodás patika, ahol mindent különösen olcsón árulnak a kiválasztottaknak?
2023. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Justinianus ***** válasza:
24%

Eddig ezt a vissza-visszatérő h.lye kérdést csak az élelmiszerláncokkal kapcsolatban hallottam.

Szaladj, akciós a kúp a BENU-ban.

2023. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Benu a legdrágább. Sokszor az akciózott termékük máshol nem akciózva is olcsóbb.
2023. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4#

A pingvin patika webshop számottevően olcsóbb,de ugye én a rendes boltokat kérdeztem...

Azt tudom hogy a vénykötelesek mindenhol egy árban vannak,én a vény nélküli táplálékkiegészítőkre gondoltam.

2023. júl. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!