Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több atheroma eltávolításért...

Több atheroma eltávolításért mennyit kérnének el?

Figyelt kérdés

Nézegettem több magánrendelő honlapját és az ár mellett mindenhol ott a /db. Nekem viszonylag kis helyen elszórva, de szinte egymás mellett van 12 darab faggyúcisztám.

Szerintetek ezt 12 darabnak számláznák ki, vagy mivel egy kis területről beszélünk valamennyivel kevesebb darabszámra számláznák?

Felhívni még nem mertem őket mert félek hogy beégek mert 12x kifizetni 50-60ezer forintot nekem nem kis pénz.



2023. aug. 5. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem más is rákérdez, mert nem mindegy, mi mennyibe kerül. Nyugodtan kérdezd meg...
2023. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy mekkorák. Nekem két kisebb borsóméretűt vesznek ki 60-ért, plusz a szövettan darabja 20, így összesen 100-at fizetek a két cisztáért mindenestől. (Kötözés, varratszedés is benne van.)


Szegedi magánrendelés egyébként.

2023. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!