Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menjek fül-orr-gégészetre?

Menjek fül-orr-gégészetre?

Figyelt kérdés

Az endoszkópos vizsgálattól félek...

Olyan mintha egy kis sajt lenne megakadva a torkomban amit nem lehet felköhögni, olyan érzés mintha odatapadt volna. Vacsinál nem köhögtem meg semmi hanem tudtam utána enni, csak zavar. Már vártam 2 napot, mert mindenki azt mondta elmúlik pár órán-1napon belül, de nem. Picit mintha pufibb is lenne a torkom most vagy nem tudom.

Oh meg néha nyilaltan fáj picit, meg olyan mintha váladékos lenne a torkom, folyna le, pedig nem vagyok megfázva(nem most kezdődött) .

Nem szeretnék mandulagyulladást és műtétet help T.T



2023. aug. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj egy napot még. Nekem egy kapszulás gyógyszer akadt meg a torkomon, valószínűleg meg is sértette, mert sokáig éreztem. A háziorvos azt mondta, hogy ilyen van, elmúlik magától és úgy is lett.
2023. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj hogy 1 hónapon belül bejutsz,olyan hosszú a várólista .
2023. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beérkezés szerint van ahova mennék
2023. aug. 8. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Feltétlenûl menjél stakorvoshoz, minnél hamarabb!
2023. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy valami felsértette. Ha lenne ott valami, akkor kellemetlenebb tüneteket okozna.
2023. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!