Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Terhesség első 2 hetèben...

Terhesség első 2 hetèben foghúzàs (bölcsessèg)utàn az embriónak lehet baja?

Figyelt kérdés
Amire megtudtam, hogy terhes vagyok màr megvolt a foghúzás :( kèrlek az írjon csak aki hasonlò helyzetben volt !

2023. aug. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Nőgyógyászod meg fogorvosod csak el tudnád érni... Ne haragudj, minek neked gyerek, ha ennyire életképtelen vagy?
2023. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Mire kiderül, hogy terhes vagy, az már a negyedik hét.
2023. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj. A rossz fog még árthat is a terhességnek
2023. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az első két hétben volt, akkor biztos nem lesz baj - akkor még nem is voltál terhes :-) Amikor az aktus van, akkor mondjuk 2 hetesnek a terhességet, mert az utolsó menstruációtól számolunk. Tudom, fura, de ez a hagyomány, abból a korból származik, mikor még nem volt uh meg ilyenek.


De az utána levő két hétben (tehát mikor a zigóta/embrió 0-2 hetes) se lesz baja, nyugi.

2023. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az akut vagy krónikus gyulladás mindig veszélyes az embrióra, ergo most ha azt ki kellett húzni, akkor jobb, hogy nincs ott. Akkor szokták ezt halogatni és nem vállalni, ha nem olyan sürgős a dolog, esetleg kellene röntgen, CT, stb.
2023. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!